X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Gdzie żyją niebezpieczne komary

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2019 11:00
W związku z Dniem Komara, który przypadającym na 20 sierpnia, wyruszamy do komarzej krainy aby przyjrzeć się tym owadom bardzo dokładnie. Jak żyją, co jedzą i kiedy śpią, a przede wszystkim które gatunki komarów potrafią byc niezbezpieczne dla zdrowia człowieka? O tym w załączonej audycji.
Audio
  • Odkryj z nami świat komarów (Zwierzyniec/Polskie Radio Dzieciom)_18.08.2019.
Komary
KomaryFoto: Pixabay

Zapraszamy na wyprawę w poszukiwaniu ukrytych komarów. Czy będą tam również ważki dla których komary są prawdziwym przysmakiem? O tym Sylwester Bubel z Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego. Z mikrofonem wybrał się tam Pascal Kaczorowski.

"Zwierzyniec" w Polskim Radiu Dzieciom w każdą niedzielę od 12.00 do 13.00.

Data emisji: 18.08.2019.

Zaprasza Paskal Kaczorowski

-

W programie można poznać bliżej znane i nieznane zwierzęta świata, nawet te z najbardziej odległych zakątków. Usłyszycie, co lubią, czego nie lubią. Co oznaczają ich zachowania, albo jak spędzają czas?

jo

Zobacz więcej na temat: Zwierzyniec
Zobacz także

Czytaj także

Światowy Dzień Żyrafy

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2019 11:00
21 czerwca obchodziliśmy święto najwyższego zwierzęcia żyjącego obecnie na Ziemi. Skąd pochodzą żyrafy, jakie jest ich naturalne środowisko i jakie są różnice w zachowaniu żyraf żyjących w środowisku naturalnym i sztucznym?  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kijanki najbrzydszej żaby świata

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2019 12:44
Dla jednych żaba Titicaca to najbrzydsza żaba na świecie, dla innych najpiękniejsza. Tak skrajne opinie gatunek ten zawdzięcza niezwykłemu wyglądowi skóry, której jest jakby dwa razy za dużo. To efekt przystosowania do trudnych warunków, w których żyje.
rozwiń zwiń