X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Kocie zabawy z dziećmi

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 10:14
Mruczy, przytula się, obserwuje domowników i pociera o nich noskiem – taki jest kot domowy. Co lubi robić, przed czym ucieka i gdzie najchętniej przesiaduje? W audycji "Zwierzyniec” Pascal Kaczorowski rozmawiał o najciekawszych upodobaniach tych zwierząt.
Audio
  • Co mówią do nas koty? (Zwierzyniec/Polskie Radio Dzieciom)_16.02.2020.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Za co dzieci lubią koty i w co można się z nimi bawić? O kocich sekretach, przysmakach, zabawach i kocim języku usłyszeć można w załączonej audycji. Gościem Pascala Kaczorowskiego były Jagienka i Matylda – przedszkolaki z Wrocławia. Zapraszamy do wysłuchania zapisu audycji.

Audycja: Zwierzyniec
Rozmawiał: Pascal Kaczorowski
Data emisji: 16.02.2020

Godzina emisji: 12:00
Audycja "Zwierzyniec" w każdą niedzielę w godz. 12.00 - 13.00.

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci,  wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

jo

Zobacz więcej na temat: Zwierzyniec
Zobacz także

Czytaj także

Owady ciekawe dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2019 10:00
Drzewo na którym wisi huśtawka, krzewy ozdobne, drewniane konstrukcje na które można się wspinać i wspaniale się bawić, tak wygląda ogród przedszkola  "I love Montessori" na warszawskim Ursynowie. Audycja jest początkiem cyklu "Lekcje z Polskim Radiem Dzieciom".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zwierzęta które uwielbiają zimę

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2020 09:30
Śnieg i mróz to dla niektórych zwierząt ulubiona aura. Są tez ptaki, którym zima wcale nie jest straszna i ssaki, które uwielbiają bawić się w śniegu. Które to gatunki przejawiają takie cechy? O tym porozmawialiśmy w 'Zwierzyńcu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zwierzęce zaloty nie tylko w Walentynki

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2020 15:00
Walentynki są pretekstem do rozmów o uczuciach i walentynkowych podarunkach. Pascal Kaczorowski też rozmawiał na ten temat zastanawiając się nad podarunkami w świecie zwierząt. 
rozwiń zwiń