X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Forum tato.net 2017

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2017 10:00
Już 30 września 2017 r. w Hotelu Arche w Łochowie pod Warszawą odbędzie się kolejne Forum tato.net. W tym roku odbędzie się pod hasłem „wolność & dyscyplina”.
Forum Tato Net 2017
Forum Tato Net 2017Foto: materiały organizatora

Z roku na rok coraz więcej ojców przyjeżdża i interesuje się Forum. W 2010 r. było to niespełna 100 mężczyzn, w 2016 r. ponad 800. W tym roku przygotowywane jest miejsce dla 1000 uczestników. Zasięg informacji o Forum tato.net liczony jest zaś już w milionach osób. Podczas wydarzenia ojcowie wysłuchają ekspertów, będą pracować w grupach tematycznych i dzielić się doświadczeniem.

W tegorocznym wydarzeniu wezmą udział między innymi tacy ojcowie, jak Marek Kamiński (zdobyca biegunów), Dariusz Kamys (Kabaret Hrabi), Michał Lorenc (kompozytor), czy Dariusz Kowalski (aktor). Gościem specjalnym będzie Joshua Becker (USA) – tata dwójki dzieci, pastor, znany na świecie ze swojej bestsellerowej książki „Im mniej, tym więcej” oraz bloga „Becoming minimalist”.

Na zakończenie Forum tradycyjnie już wręczone zostaną MAXy – nagrody dla osób i instytucji, które pomagają innym odkrywać ojcostwo. To już IV edycja tej nagrody. Wśród laureatów poprzednich edycji znaleźli się m.in.: Robert Friedrich „Litza”, Ireneusz Krosny czy Grzegorz Rzeszutek – niewidomy trener Tato.Net, który pomaga ojcom odkrywać talenty ich dzieci.

Nowością w ramach tegorocznego Forum będzie przyznanie wyróżnień firmom, które w swoich kampaniach reklamowych promują pozytywny wizerunek ojca - aktywnie uczestniczącego w życiu swoich dzieci. Spoty reklamowe kandydujące do nagrody można zobaczyć na stronie Tato.Net


Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie 


Wydarzenie poleca: Polskie Radio Dzieciom

Zobacz także