X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Benefis Małgorzaty Strzałkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 11:00
Wielkimi krokami zbliża się ważne wydarzenie - 30 lat pracy twórczej autorki książek dla dzieci Małgorzaty Strzałkowskiej. Zaprasza Polskie Radio Dzieciom. 
Zaproszenie na benefis
Zaproszenie na benefisFoto: materiały organizatora

Każda rzecz, która wyjdzie spodręki Strzałkowskiej, to nie tylko materiał najwyższej próby, mądrze kształtujący dziecięce umysły, hierarchię wartości i wyobraźnię, ale także znakomity wzór do naśladowania dla początkujących poetów i prozaików.

Małgorzata Strzałkowska to ikona polskiej literatury dla dzieci. Poetka, prozaiczka, twórczyni unikatowych ilustracji – autorka popularnych i wielokrotnie nagradzanych książek, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy.

W 1987 r., Wiersz Strzałkowskiej „Piosenka dżdżownicy”, którym zadebiutowała w „Świerszczyku” otworzył nowy rozdział w poezji dla dzieci, a jednocześnie 30 lat pracy twórczej wybitnej autorki. Powspominamy najważniejsze wydarzenia z tego okresu już 3 października 2017 roku od godziny 18.00 w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI przy ulicy Tynieckiej 40 A na warszawskim Mokotowie.

Benefis autorki poprowadzi Dorota Koman, a najważniejsze utwory przeczyta Piotr Fronczewski.

Ponadto wystąpią Ada i Iga Świerżewskie oraz chór Szkoły Podstawowej nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej w Warszawie.


Wydarzenie można śledzić na facebooku


Poleca: Polskie Radio Dzieciom


Małgorzata Strzałkowska z psem Makarym Małgorzata Strzałkowska z psem Makarym
Zobacz także