X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Świętuj z nami Dzień Mamy! Trwa głosowanie na najlepszy przebój dla mam

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2022 06:00
Polskie Radio Dzieciom zaprasza do wspólnego świętowania dnia Mamy. Na antenie stacji audycje specjalne poświęcone mamom oraz akcja poszukiwania największego przeboju muzycznego dla mam. Dziennikarze stacji zapraszają do składania życzeń i dedykowania mamom wyjątkowych piosenek pod numerem telefonu 22 645 20 55.
Dzień Mamy w Polskim Radiu Dzieciom
Dzień Mamy w Polskim Radiu DzieciomFoto: PRD

Z okazji święta mam, całodobowa i cyfrowa stacja dla dzieci i rodziców, przygotowała wyjątkowe propozycje. Już od 23 maja słuchacze pod specjalnym postem na profilu facebookowym Polskiego Radia Dzieciom mogą zagłosować na 5 przedstawionych propozycji piosenek z tekstem kierowanym do mamy i o mamie.

O tym, co zostanie wybrane najpiękniejszą piosenką dla mamy i stanie się hitem Dnia Mamy 2022 roku okaże się już 26 maja w "Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom" (godz. 15.00 – 17.00).

W dzisiejszych audycjach dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom opowiedzą m.in. o mamach w świecie zwierząt oraz przybliżą historię tego wyjątkowego święta. Na antenie będzie można wysłuchać także rozmów z przedszkolakami, którzy opowiedzą o swoich mamach.​

W audycji „Poranek w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 7.00-10.00) dziennikarze stacji zmierzą się z tematem mam w świecie zwierząt. Opowiedzą, w jaki sposób i jak długo opiekują się swoimi dziećmi przedstawicielki różnych gatunków i opowiedzą, jak zachowują się najtroskliwsze mamy.

 Z kolei „Leszek i Miś Michaś” (godz. 11.00-12.00) wyjaśnią skąd pochodzi Dzień Mamy oraz czy w innych krajach również obchodzone jest 26 maja. Ponadto ulubieńcy dzieci podpowiedzą, jak własnoręcznie i w prosty sposób przygotować oryginalne prezenty dla mam.

26 maja w „Strefie rodzica” (godz. 21.00 – 23.00) o mamie nauczycielce. O tym, jak wygląda łączenie tej pracy z obowiązkami domowymi i czy rodzic-nauczyciel może łatwiej pomóc własnemu dziecku. Gośćmi audycji będą: Olga Woźniak - dyrektor Prywatnej Szkoły Podstawowej Eureka, Monika Grotkowska - nauczycielka z Wolnej Szkoły Demokratycznej Bullerbyn, Barbara Lew - nauczyciel języka angielskiego.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także