X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

ALA TRACZ

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020 18:34
Ala jest laureatką I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom w którym wzięła udział jako 9-latka. Ala będzie reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizja Junior 2020. Podczas koncertu finałowego Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom wykonała piosenkę "Do słońca" Majki Jeżowskiej. Utwór w wykonaniu Ali znalazł się na płycie "Głosem dziecka vol.1". Nagranie płyty było nagrodą w konkursie Polskiego Radia Dzieciom. 

Ala kocha śpiewać, tańczyć, rysować, podróżować i zwiedzać świat. Reprezentując Polskę na konkursach międzynarodowych zwiedziła Bułgarię, Maltę i Włochy. Mieszka w miejscowości Stojeszyn Pierwszy koło Janowa Lubelskiego w woj. lubelskim. Mieszka tam z rodzicami i siostrą Olą. Z siostrą Olą w maju 2020 r. wydały swój pierwszy debiutancki singiel w duecie: piosenka "Przed nami cały świat" i do niej teledysk. 

Zobacz także