X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00
Polskie Radio Dzieciom
Section02
AUDYCJE
Section03
Section04
poniedziałek - piątek
sobota
niedziela

Jedynka Dzieciom

Następny odcinek audycji dnia 13.08.2022 o godzinie 19:30 Zobacz w ramówce
Section26
O audycji

PN. - PT., GODZ. 19:30 - 20:15

Teatr wyobraźni to nie tylko słuchowiska, to wszystkie radiowe audycje, które odwołują się właśnie do tej twórczej fantazji.

I my również, zapraszając codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 19.30, a w niedziele o godz. 18.10 najmłodszych i ich rodziców, odwołujemy się do ich wyobraźni. I to już od dawna, od października 2006 roku! Tak, tak, audycja ta jest obecna na antenie Pierwszego Programu Polskiego radia już od 10 lat!

Wędrując codziennie wieczorem, zaglądaliśmy i nadal będziemy zaglądać do pracowni odkrywców i naukowców. Spacerowaliśmy i nadal będziemy spacerować leśnymi drogami i parkowymi alejkami odkrywając piękno i różnorodność roślin i bogactwo świata zwierzęcego.

Systematycznie odwiedzamy i nadal będziemy odwiedzać biblioteki i księgarnie, by razem z naszymi "książkomaniakami" móc wybrać najciekawsze lektury.

Cóż jeszcze? Obiecujemy, jak dotychczas, zaglądanie na przykład za teatralne kulisy czy do rzemieślniczych pracowni; wspólne "łamanie głowy i języka", podróże w czasie i przestrzeni naszym specjalnym fantastycznym wehikułem. Zadbamy też o kondycję promując różne ćwiczenia, dyscypliny sportowe i zdrową dietę!

Od poniedziałku do piątku, zawsze na koniec spotkania, zapraszamy (i nadal będziemy zapraszać) na spotkania z bohaterami książek – nowości wydawniczych.

Zaś w niedzielę po godz. 18.10 będziemy rozpoczynać Rodzinny Tor Przeszkód, w którym wielopokoleniowe drużyny jak zawsze, będą mogły wykazać się nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale przede wszystkim… umiejętnością wspólnej zabawy.

Audycje Jedynka Dzieciom od lat tworzy ten sam zespół: Agnieszka Kunikowska, Joanna Ficińska, Agnieszka Ciecierska i Anna Podwójci.

Prowadzący
Section025