X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Pozdrawiamy z Legionowa!

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 17:00
Polskie Radio Dzieciom, które po raz pierwszy wzięło udział w koncercie Lata z Radiem, podjęło wyzwanie: zabawić najmłodszych uczestników wydarzenia w Legionowie. Zobaczcie co się tam działo!
Pozdrawiamy z Legionowa
Foto: Polskie Radio Dzieciom

Choć termometry wskazywały tropiklane temperatury, nasi Słuchacze nas nie zawiedli. Tłumnie stawili się na placu przy domu handlowym Maxim (ul. Siwińskiego 2), gdzie rozpoczął się pierwszy koncert. Zaproszono na niego takie gwiazdy jak: Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze, Raz Dwa Trzy.

Najmłodszych widzów przywitali przedstawiciele naszego Radia: Dominika Jenc, Marta Powałowska i Zbyszek Kozłowski. Nie zabrakło wielu zagadek, zabaw oraz oczywiście nagród.  Zapraszamy na kolejne koncerty na trasie Lata z Radiem - przede wszystkim naszych najmłodszych Słuchaczy!


Koncert będzie można także obejrzeć na stronach Jedynki.

W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” odwiedzi z koncertami 18 miejscowości. Odwiedzimy takie miasta jak: Włocławek, Tarnowo Podgórne, Płońsk, Solec Kujawski, Inowrocław, Miastko, Rabkę Zdrój, Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo i Kutno, a zakończymy 28 sierpnia w Otwocku.

Wszystkich rodziców i dzieci, zawiadamiamy również, że uruchomiona została specjalna strona internetowa latozradiem.pl, poświęcona tegorocznej audycji i trasie koncertowej. W serwisie internauci znajdą m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, gwiazd, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zaś zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem” 2016. Zostaną tam również zamieszczone obszerne relacje z wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów.

Nie może Was tam zabraknąć, do zobaczenia!

 

Zobacz także