X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Włocławek zagrał koncertowo

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 16:00
Choć tropikalne klimaty nie odpuszczały, nasi Słuchacze bawili się znakomicie. Zajrzyjcie do naszej galerii.
Marta Powałowska czyli Wiewiórka Basia i Pascal Kaczorowski, prowadzący Zwierzyniec wraz z najmłodszą widownią
Marta Powałowska czyli Wiewiórka Basia i Pascal Kaczorowski, prowadzący Zwierzyniec wraz z najmłodszą widowniąFoto: Polskie Radio Dzieciom

We Włocławku już od samego rana trwały ostatnie przygotowania do wielkiego wydarzenia. Drugi koncert Lata z Radiem przyciągną wielu widzów, ktorzy świetnie bawili się w to niedzielne popołunie.  Tym razem nasza scena stanęła niedaleko Hali Mistrzów, przy Al. Fryderyka Chopina 8. Można było tam posłuchać występów takich gwiazd jak: Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Varius Manx oraz Andrzeja Piasecznego.

Najmłodszych uczestników przywitali w specjalnym namiocie przedstawiciele Polskiego Radia Dzieciom: Dominika Jenc - Kierownik Redakcji Dziecięcej i Młodzieżowej, Marta Powałowska czyli Wiewiórka Basia i Pascal Kaczorowski, prowadzący Zwierzyniec.


Zapraszamy na kolejne koncerty na trasie Lata z Radiem - przede wszystkim naszych najmłodszych Słuchaczy!

W tym roku, pierwszy raz w trasie Lata z Radiem biorą udział Polskie Radio Dzieciom i Jedynka Dzieciom. Prezes zarządu Polskiego Radia, Barbara Stanisławczyk powiedziała: "to są nasi młodzi słuchacze, nasza przyszłość. Chcemy, aby z nami zostali".

 

W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” zaplanowało koncerty w 18 miejscowościach. Odwiedzimy jeszcze: Tarnowo Podgórne, Płońsk, Solec Kujawski, Inowrocław, Miastko, Rabkę Zdrój, Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo i Kutno, a zakończymy 28 sierpnia w Otwocku.

Relacje oraz zdjęcia z kolejnych koncertów można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.polskieradio.pl/Radio-dzieciom, a także na specjalnej stronie internetowej latozradiem.pl, poświęconej tegorocznej audycji i trasie koncertowej.

W serwisie internauci znajdą m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, gwiazd, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zaś zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem” 2016.

Czekamy na Was, w Waszych miastach, do zobaczenia!

 

Zobacz także