X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak się bawić, to tylko w Solcu Kujawskim!

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 16:00
Sobotni koncert Lata z Radiem w kujawsko - pomorskim to była prawdziwa eksplozja energii, radości i kolorów!
Centrum Uśmiechu na scenie wraz z najmłodszymi uczestnikami koncertu Lata z Radiem
Centrum Uśmiechu na scenie wraz z najmłodszymi uczestnikami koncertu Lata z RadiemFoto: Polskie Radio Dzieciom

Wszyscy, których zabrakło na sobotnim koncercie w Solcu Kujawskim, mogą tylko żałować. Wspaniała muzyka, występy znanych gwiazd oraz dużo radości dla najmłodszych uczestników, to najważniejsze elementy tego popołudnia!

Proces rozstawiania sceny już od rana obserwowało wielu mieszkańców miasta, prawdziwy ruch zaczął się zaś tuż po południu. Stadion miejski OSiR przy ul. Bojownikówo o Wolność i Demokrację 3 w Solcu Kujawskim, wkrótce wypełnił się niemal po brzegi. Nic dziwnego na scenie Polskiego Radia, wystąpili m.in: Centrum Uśmiechu, Brathanki, Stachursky i Blue Cafe.

Oprócz tego na najmłodszych widzów czekało wiele atrakcji zorganizowanych przez zespół Polskiego Radia Dzieciom wśród których znalazła się Marta Powałowska, znana jako Wiewiórka Basia oraz Artur Wolski, prowadzący audycję Mini Eureka.

Zapraszamy do naszej galerii!


Zapraszamy na kolejne koncerty na trasie Lata z Radiem - przede wszystkim naszych najmłodszych Słuchaczy!

W tym roku, pierwszy raz w trasie Lata z Radiem biorą udział Polskie Radio Dzieciom i Jedynka Dzieciom. Prezes zarządu Polskiego Radia, Barbara Stanisławczyk powiedziała: "to są nasi młodzi słuchacze, nasza przyszłość. Chcemy, aby z nami zostali".

 

W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” zaplanowało koncerty w 18 miejscowościach. Odwiedzimy jeszcze: Tarnowo Podgórne, Płońsk, Solec Kujawski, Inowrocław, Miastko, Rabkę Zdrój, Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo i Kutno, a zakończymy 28 sierpnia w Otwocku.

Relacje oraz zdjęcia z kolejnych koncertów można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.polskieradio.pl/Radio-dzieciom, a także na specjalnej stronie internetowej latozradiem.pl, poświęconej tegorocznej audycji i trasie koncertowej.

W serwisie internauci znajdą m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, gwiazd, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zaś zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem” 2016.

Czekamy na Was, w Waszych miastach, do zobaczenia!

 

Zobacz także