X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak się bawiła Rabka Zdrój?

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2016 16:00
Piękna pogoda i uczestnicy dopisali. To był wspaniały koncert Lata z Radiem.
Kolejny wspaniały koncert Lata z Radiem. Tym razem gościliśmy w Rabce Zdrój
Kolejny wspaniały koncert Lata z Radiem. Tym razem gościliśmy w Rabce ZdrójFoto: Polskie Radio Dzieciom

Wielu mieszkańców i turystów, którzy akurat dziś przebywali w Rabce Zdrój, świetnie sią bawiło na koncercie Lata z Radiem. Nasza scena stanęła tym razem na Placu Targowym przy ul. Orkana i od samego rana wzbudzała duże zainteresowanie, szczególnie wśród najmłodszej części widowni. Kiedy wszystko było gotowe, popołudniu stanęli na niej takie gwiazdy jak: Dzieci z brodą, Łzy, Patrycja Markowska i Perfect.

W międzyczasie wszystkich Słuchaczy gościliśmy w naszym namiocie Lata z Radiem oraz na scenie. Wszystkich uczestniów koncertu zabawiały także: Agnieszka Ciecierska i Agnieszka Kunikowska, które na codzień można posłuchać w naszych audycjach. Uczą one naszych Słuchaczy gotować wspaniałe potrawy w audycji Smak na tak, zachęcają do słuchania dźwięków z różnych stron świata w audycji Dźwięk dobry oraz wyruszają na wspaniałe wyprawy w Jedynce Dzieciom.


Zapraszamy do obejrzenia galerii!


Warto pamiętać przy tym, że Polskie Radio Dzieciom stało się oficjalnie częścią wielkiego wydarzenia jakim jest „Lato z Radiem”. Będąc na naszych letnich koncertach poszukajcie namiotu PRD, gdzie na dzieciaki czekają ich ulubieni bohaterowie, a także wiele niespodzianek! Gwarantujemy ciekawe konkursy, niebanalne nagrody, a przede wszystkim wspaniałą zabawę!


W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” zagra koncerty w 18 miejscowościach. Odwiedzimy jeszcze takie miasta jak: Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo i Kutno, a zakończymy 28 sierpnia w Otwocku.

Wszystkich rodziców i dzieci, zawiadamiamy również, że uruchomiona została specjalna strona internetowa latozradiem.pl, poświęcona tegorocznej audycji i trasie koncertowej. W serwisie internauci znajdą m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, gwiazd, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zaś zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem” 2016. Zostaną tam również zamieszczone obszerne relacje z wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów.

Do zobaczenia!

 

Zobacz także