X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00
Polskie Radio Dzieciom
Section02
AUDYCJE
Section03
Section04
poniedziałek - piątek
sobota
niedziela

Drzemka z Polskim Radiem Dzieciom

Następny odcinek audycji dnia 10.10.2022 o godzinie 12:00 Zobacz w ramówce
Section26
O audycji

PN. - PT., GODZ. 12:00 - 15:00

Drzemka z Polskim Radiu Dzieciom to nowe pasmo na naszej antenie, trwające od 12:00 do 14:00. Kierujemy je przede wszystkim do przedszkolaków, które w tym czasie odbywają popołudniową drzemkę. Stąd pomysł, by towarzyszyć im prezentując muzykę sprzyjającą wyciszeniu i relaksowi.

W audycji pojawia się muzyka poważna o spokojnym charakterze, muzyka relaksacyjna i kołysankowa. Kierując się przekonaniem, że muzyka może pomóc najmłodszym w popołudniowej drzemce, zachęcamy Państwa serdecznie do wykorzystania audycji przygotowywanej przez Polskie Radio Dzieciom do codziennego przedszkolnego relaksu.

Drzemka Polskiego Radia Dzieciom to autorskie pasmo Izy Żukowskiej, która jest muzykologiem i socjologiem. Obecnie pracuje jako dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom oraz Jedynki, natomiast wcześniej jako wykładowca na KUL-u i w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Autorka książek „Teufel”, „Gotenhafen” i „Nad miastem anioły”.

"Drzemka z Polskim Radiu Dzieciom" od poniedziałku do piątku od 12.00 do 15.00.

Section27
brak
Section025