!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Siemiatycze bawiły się znakomicie

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2017 17:00
Gorąca atmosfera dorównywała dziś temperaturze. Tak Lato z Radiem bawiło się w Siemiatyczach. Polskie Radio Dzieciom przygotowało tam wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników!
Lato z Radiem w Siemiatyczach
Lato z Radiem w SiemiatyczachFoto: PRD

Podczas koncertu "Lata z Radiem" w Siemiatyczach gwiazdą była Maryla Rodowicz. Przed nią na scenie pojawi się Michał Szpak. Następnie wystąpili także: Maciej Pol, Viola Brzezińska, Szafa Gra i Dawid Kwiatkowski.

Koncert "Lata z Radiem" rozpoczął się o godzinie 16.00 na terenach rekreacyjnych przy amfiteatrze nad zalewem przy ul. Grodzieńskiej. Imprezę poprowadzili dziennikarze radiowej Jedynki Monika Tarka-Kilen i Robert Kilen. 

Radiowa Jedynka szykuje wiele niespodzianek zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce letniej trasy koncertowej. We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia "Lato z Radiem" odwiedzi 20 miejscowości. Towarzyszyć mu będzie Polskie Radio Dzieciom.


Transmisję wideo z tego wydarzenia można oglądać na stronie latozradiem.pl


Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z Siemiatycz oraz na kolejne koncerty na trasie Lata z Radiem


Zobacz także