X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Gorący koncert w Miastku

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 17:00
"Lato z Radiem" ponownie zawitało na Pomorzu. Pierwszym przystankiem było Miastko. Zagrali tam m.in. De Mono i Maryla Rodowicz.
Dzieci podczas koncertu Lata z Radiem w Miastku
Dzieci podczas koncertu Lata z Radiem w MiastkuFoto: Polskie Radio Dzieciom

W sobotę 5 sierpnia w Miastku zapanowała wspaniała, gorąca atmosfera. Wiele muzycznych i rozrywkowych atrakcji zapewnili wykonawcy i prowadzący: Monika Tarka i Robert Kilen. Relacje zza kulis przeprowadzili dla naszych słuchaczy Bogdan Sawicki oraz Agnieszka Ciecierska, dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom.

To właśnie nasza atacja zadbała o dobre chumory najmłodszych uczestników koncertu. Dzięki konkursom, zabawom i wspaniałym niespodziankom dodatkowo podgrzewaliśmy emocje i atmosferę.


Transmisję wideo z tego wydarzenia można oglądać na stronie latozradiem.pl

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z Miastka oraz na kolejne koncerty na trasie Lata z Radiem.

Radiowa Jedynka szykuje wiele niespodzianek zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce letniej trasy koncertowej. We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia "Lato z Radiem" odwiedzi 20 miejscowości. Towarzyszyć mu będzie Polskie Radio Dzieciom.


Zobacz także