!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wakacyjne spotkania w Wilanowie

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 12:00
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie to miejsce, w którym ponad 300 lat temu mieszkała wyjątkowa rodzina. Kochający ojciec Jan Sobieski, troskliwa mama Marysieńka i czwórka dzieci – Jakub, Aleksander, Konstanty oraz Teresa Kunegunda. Obecnie wszyscy możemy się tam dobrze bawić.
Muzeum Pałac w Wilanowie
Muzeum Pałac w WilanowieFoto: Patrycja Żołędowska

Dziś królewska rezydencja w Wilanowie to miejsce, gdzie kultura spotyka się z naturą. I do tego spotkania z historią oraz przyrodą zapraszamy rodziny! W pałacowych komnatach, w barokowych ogrodach i w romantycznym parku wilanowskim na co dzień można usłyszeć śmiech dzieci, które wraz z rodzicami uczestniczą w kreatywnych i mądrych warsztatach. Podczas zajęć można wyruszyć w niezwykłą podróż w czasie, żeby doświadczyć życia, które wiodła w Wilanowie rodzina Sobieskich. Zapraszamy do posłuchania dawnej muzyki, nauki dawnych tańców i etykiety dworskiej i zabawę w to, w co 300 lat temu bawili się mali królewicze i królewna.

Do końca sierpnia, w środy, piątki i niedziele w godz. 11.00-15.00 zapraszamy na „Wakacyjne spotkania z przyrodą”, czyli otwarte warsztaty przyrodniczo-plastyczne. Można tam odkryć bogactwo roślin i zwierząt królewskiego parku oraz tworzyć prace plastyczne inspirowane naturą. Zajęcia odbywają się w Parku Wilanowskim, przy budynku Pompowni, ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16.

Ponadto odbywają się tam takie wydarzenia jak: „Letnie dni nudy” czy „Otwarte warsztaty kaligrafii”, złożyć można także „Wizytę u króla”, a także poznać „Królewskich ogrodników”. Najmłodszych zapraszamy także na „Wakacyjną wycieczkę po parku wilanowskim”, na „Wyprawę w poszukiwaniu motyli” lub na „Spacer po zmierzchu”.


Z wizytą do Wilanowa wybrał się już nasz reporter Partyk Bedliński. Zapraszamy do posłuchania dźwięków, jakie udało mu się tam usłyszeć:


Posłuchaj
04:07 Wilanów-Owady.mp3 Patryk Bedliński o warsztatach przyrodniczych w Wilanowie

 


Posłuchaj
05:42 Wilanów-Kaligrafia.mp3 Warsztaty kaligraficzne w Wilanowie

 


Szczegóły można znaleźć na stronie


Warsztaty kaligrafii Warsztaty kaligrafii
Dziecięce atelier Dziecięce atelier
Wizyta u króla Wizyta u króla
Wyprawa na motyle Wyprawa na motyle

Zobacz także