!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Lato w Tomaszowie Lubelskim

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2017 17:00
Kolejnym z miast, które znalazły się na tegorocznej trasie Lata z Radiem był Tomaszów Lubelski. Na miejskim stadionie zgrały najwieksze gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
Lato z radiem w Tomaszowie Lubelskim
Lato z radiem w Tomaszowie LubelskimFoto: Polskie Radio Dzieciom

Tym razem na scenie pojawili się m.in.: Ania Dąbrowska, Jary Oddział Zamknięty i Tercet czyli Kwartet. Nasza stacja zadbała zaś o dobre chumory najmłodszych uczestników koncertu. Polskie Radio Dzieciom przygotowało wspaniałe niespodzianki i konkursy z nagrodami. Relacje zza kulis przeprowadziła dla naszych Słuchaczy m.in. Agnieszka Ciecierska, dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom.


Transmisję wideo z tego wydarzenia można oglądać na stronie latozradiem.pl

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć ze Tomaszowa Lubelskiego oraz na kolejne koncerty na trasie Lata z Radiem.

Radiowa Jedynka szykuje wiele niespodzianek zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce letniej trasy koncertowej. We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia "Lato z Radiem" odwiedzi 20 miejscowości. Towarzyszyć mu będzie Polskie Radio Dzieciom.


Zobacz także