!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
Polskie Radio Dzieciom

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2017 07:00
Już 9 września 2017 r. spotykamy się na warsztatach dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”. Oczekujecie dziecka? Zapraszamy na spotkanie!
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: materiały organizatora

Rodzice oczekujący pojawienia się na świecie swojego maleństwa zawsze chętnie zgłębiają wiedzę dotyczącą  ciąży i pielęgnacji niemowlęcia. Jeśli Wy także czujecie potrzebę poszerzenia wiedzy i szukacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z ciążą i macierzyństwem dołączcie do nas! Już 9-go września portal familie.pl organizuje kolejne warsztaty „Przygoda z macierzyństwem”.

Gościem specjalnym naszych warsztatów będzie pani Agnieszka Maciąg, którą znamy jako modelkę, pisarkę, aktorkę i dziennikarkę, a na warsztatach będzie służyła radą jako doświadczona i spełniona mama dwójki dzieci. Podczas warsztatów pani Agnieszka podzieli się z nami swoją przygodą z macierzyństwem.

Na naszym spotkaniu nie zabraknie prelekcji wielu specjalistów. Pani doktor Joanna Gzik, członek Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej podpowie jak radzić sobie z ciążowymi dolegliwościami. Dowiecie się także jak reagować na niepokojące objawy w pierwszych miesiącach życia maleństwa oraz poznacie metody wspierania zdrowia niemowlaka. Na stoisku pani doktor będzie odpowiadać na Wasze indywidualne pytania.

Wśród Ekspertów znajdziecie również panią Gretę Chojnacką z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która opowie nam na czym polega bankowanie krwi pępowinowej i czy ta metoda jest skuteczna. Rodzice zainteresowani tematem będą mogli zadać pytanie Ekspertowi, a także wygrać voucher o wartości 600 zł. na bankowanie krwi pępowinowej w PBKM.

Sen dziecka to temat szczególnie ważny, ponieważ dotyczy nie tylko samego maluszka, ale również jego rodziców. Tajemnice związane z zaburzeniami i problemami ze snem u dzieci zna i podzieli się nimi z Wami pani Monika Huntjens - Certyfikowana Konsultantka ds. snu dziecka. Wspólnie z Ekspertką postaramy się poszukać metod łagodzenia i pokonywania zaburzeń snu. Będziecie mogli także skorzystać z indywidualnych konsultacji z panią Moniką.

Rodzice poszukujący mebelków i rzeczy potrzebnych do pielęgnacji niemowlęcia będą mieli okazję zapoznać się z ofertą firm szczycących się bogatym i przydatnym asortymentem dla całej rodziny. Specjalistyczny regał kąpielowy prezentowany przez ATB Meble z pewnością zainteresuje innowacyjnymi rozwiązaniami  przyszłych rodziców. Zaprojektowane przez położne z Medbest otulacze dla maluszków, koszulka dla mam odpowiednia do porodu i karmienia oraz koszulki do kangurowania dla tatusiów zrobią duże wrażenie na przyszłych rodzicach.  Podczas warsztatów kupicie wiele produktów po obniżonych cenach.

Wszyscy eksperci z chęcią będą odpowiadać na wasze pytania podczas indywidualnych rozmów w czasie przerw. Dla urozmaicenia wspólnie spędzonego czasu proponujemy konkursy, w których do wygrania będą wspaniałe nagrody, m. in. kosmetyki dla mamy i dziecka oraz sesja brzuszkowa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z uwagi na atrakcje, Waszą wygodę i upominki dla mam lista gości jest ograniczona. Zapraszamy do rejestracji na warsztaty.


9 września, godz. 11:00

Warszawa – Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego (BUW)

ul. Dobra 56/66, 3 piętro, sala 316 (wejście przez główną czytelnię -> winda III piętro)

Do zobaczenia na warsztatach!


materiały organizatora materiały organizatora
Zobacz także