X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Biuro Detektywistyczne Dziurka od klucza"

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2018 00:05
Dobry detektyw powinien być niemal niewidzialny. Musi umieć się dobrze kamuflować, zadawać dobre pytania, z których jak najwięcej się dowie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę Julek i Mikołaj. Chłopcy, szukając dla siebie ciekawego zajęcia, wpadli na pomysł założenia biura detektywistycznego.
Okładka książki Biuro Detektywistyczne Dziurka od klucza Renaty Piątkowskiej
Okładka książki "Biuro Detektywistyczne Dziurka od klucza" Renaty PiątkowskiejFoto: materiały promocyjne/Wyd. Literatura

Nazwali je "Dziurka od klucza", w roli asystentki zatrudnili babcię i … z niecierpliwością czekali na pierwsze zlecenie.

Na spotkania z bohaterami książki Renaty Piątkowskiej "Biuro Detektywistyczne Dziurka od klucza" zapraszamy od 9 do 20 lipca.

Wybrane fragmenty książki z Wydawnictwa Literatura czyta Leszek Zduń.

Zobacz więcej na temat: Klub książkomaniaka
Zobacz także