X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00
Polskie Radio Dzieciom
Section02
AUDYCJE
Section03
Section04
poniedziałek - piątek
sobota
niedziela

Cześć - вивчаймо польську разом

Section26
O audycji

Cześć - вивчаймо польську разом

Uczmy się razem języka polskiego z Polskim Radiem Dzieciom. W każdy czwartek nauczycie się nowych polskich słówek, np. jak się przywitać i pożegnać po polsku lub w co się bawić. Premiera każdego nowego odcinka podcastu w każdy czwartek na bezpłatnej platformie podcastowej podcasty.polskieradio.pl i na stronie polskieradiodzieciom.pl.

Długość pojedynczego odcinka: 3-5 min.
Premiera 7.04.2022.
Zaprasza Anastazja Borkoniuk

Section27
05'04 Cześć - вивчаймо польську разом - 06 - ласощі 12.05.2022 В цьому епізоді ми дізнаємось як по польськи говорити цукерка, моровизо, кукурудзяні палички i батончик. W tym odcinku dowiemy się, jak po polsku mówić chrupki, cukierek, lody i baton."
05'20 Cześć - вивчаймо польську разом - 05 05.05.2022 В найближчому епізоді обіццяю, що буде смачно. Ми поговоримо про те, що можна їсти на сніданок. Якщо любите їсти пластівці, яєчню або бутерброди, то не можете пропустити цієї серії. Запрошую вас вже в цей четверг. W tym odcinku obiecuję, że będzie smacznie! Porozmawiamy o tym, co można jeść na śniadanie. Jeśli lubicie płatki, jajecznice lub kanapki, to nie możecie przegapić tego odcinka. Zapraszam już w ten czwartek.
04'27 Cześć - вивчаймо польську разом - 04 27.04.2022 UA: У цьому епізоді ми дізнаємось, як говорити такі дні тижня, як: понеділок, вівторок, середа, четвер і п'ятниця."   PL: "W tym odcinku dowiemy się, jak mówić pozostałe dni tygodnia : poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek."
05'08 Cześć - вивчаймо польську разом - 03 21.04.2022 W tym odcinku porozmawiamy o odpoczywaniu. Dowiemy się jak poprawnie mówić "sobota", "niedziela" i "weekend". В найближчому епізоді поговоримо про відпочинок. Ми з Вами взнаємо як правильно говорити такі слова як «субота», «неділя» і «вихідні».
05'18 Cześć - вивчаймо польську разом 2 14.04.2022 W drugim odcinku podcastu nauczę Was jak powiedzieć, że nie to, co ktoś do Was mówi jest niezrozumiałe oraz, że potrzebujecie pomocy. Na koniec odcinka dowiecie się jak po polsku podziękować. Te zwroty przydadzą Wam się w rozmowie z nowym przyjacielem. У цьому епізоді ми дізнаємося, як просити про допомогу та дякувати.
05'33 07.04. Cześć - вивчаймо польську разом 1 07.04.2022 W pierwszym odcinku podcastu nauczę Was jak się przywitać i przedstawić. To pierwsza rzecz, którą przyda Wam się w rozmowie z nowym przyjacielem. В першій серії подкасту я навчу вас правильно вітатись. Це перше річ яка знадобиться в розмові з новим другом.
Section025