Nauka

iPad mini 23 października?

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 20:25
Firma rozesłała właśnie zaproszenia na kolejny event, podczas którego "pokaże coś ciekawego". Czyli jak zwykle... wszyscy obstawiają, że czeka nas premiera iPada mini.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Tom Morris/Wikimedia Commons/CC
iPad mini 23 października?
Firma rozesłała właśnie zaproszenia na kolejny event, podczas którego "pokaże coś ciekawego". Czyli jak zwykle. 
Wszyscy obstawiają, że czeka has premiere iPada mini. 
Czy Apple w ogóle może has jeszcze zaskoczyć? Od dawna mówi się, że mniejszy brat iPada ma mieć przekątną ekranu 7.8 cali, czyli mniej niż iPad, ale więcej niż Kindel Fire i Nexus 7. Pewnie będzie ładnie wyglądał, ale funkcjami specjalnie nie zaskodzy, skoro na rynku od dłuższego czasu króluje zwykły iPad. 
Ciekawa może być tylko cena. Czyżby nowym haslem Apple miało się stać: "mamy już niewiele więcej ciekawego do pokazania"?

Czy Apple w ogóle może has jeszcze zaskoczyć? Od dawna mówi się, że mniejszy brat iPada ma mieć przekątną ekranu 7,8 cali, czyli mniej niż iPad, ale więcej niż Kindel Fire i Nexus 7. Pewnie będzie ładnie wyglądał, ale funkcjami specjalnie nie zaskoczy, skoro na rynku od dłuższego czasu króluje zwykły iPad, a niedawno poznaliśmy iPhone'a 5.

Ciekawa może być tylko cena. Czyżby nowym hasłem Apple miało się stać: "mamy już niewiele więcej ciekawego do pokazania"?

(ew/Popsci)

Zobacz więcej na temat: Apple firma ipad iphone
Czytaj także

Chińscy robotnicy strajkują. Przerwano produkcję iPhone 5

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2012 11:36
Przerwano produkcję iPhona 5 z powodu strajku w fabryce Faxconn w Zhengzhou w Chinach. 4 tysiące robotników chińskiej fabryki ogłosiło protest.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Ludzie się chwalili, że Jobs im odpisał"

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2012 19:14
Jedną z ekstrawagancji komputerowego geniusza, Steve'a Jobsa było, osobiste odpisywanie na maile przychodzące na skrzynkę jego firmy. - Wystarczyło, krótkie "tak/nie/być może” żeby w sieci rozgorzała dyskusja – opowiadał w Czwórce Paweł Hać z redakcji portalu MyApple.
rozwiń zwiń