Kultura

Harry Potter będzie miał rogi!

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 12:00
Daniel Radcliffe zagra tym razem chłopaka oskarżonego o gwałt i zamordowanie własnej dziewczyny.
Radcliffe zagrał wcześniej w przerażającej Kobiecie w czerni
Radcliffe zagrał wcześniej w przerażającej "Kobiecie w czerni"Foto: youtube.com

Wystąpi bowiem w adaptacji powieści Joe Hilla "Rogi", którą wyreżyseruje Alexandre Aja. Bohater tej historii okazuje się być niewinny zarzucanej mu zbrodni, a w znalezieniu i ukaraniu prawdziwych zbrodniarzy pomagają mu... rogi. Pewnego poranka pojawiają się one po prostu na jego głowie, a na innych ludzi zaczynają działać jak serum prawdy. Bohater Hilla potrafi też czytać w myślach i wspomieniach napotkanych osób, dotykając powierzchni ich skóry.

To już drugi horror w dorobku Racliffe'a, wcześniej sprzymierzył się z legendarną brytyjską wytwórnią Hammer i zagrał w adaptacji wiktoriańskiej powieści grozy "Kobieta w czerni".

Być może Racliffe'owi uda się uciec nową rolą od dziecinnego wizerunku Harry'ego Pottera. Ale świata magii i fantastyki 23-letni aktor brytyjski nie zamierza chyba opuszczać...

www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Harry Potter broni Lany Del Rey

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2012 21:00
Brytyjski aktor Daniel Radcliffe, znany z roli małoletniego czarodzieja, odpiera falę ataków na wschodzącą gwiazdę światowego popu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radcliffe: na planie Harry'ego Pottera byłem pijany

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2012 16:42
22-letni brytyjski aktor Daniel Radcliffe, odtwórca głównej roli w filmach o czarodzieju Harrym Potterze, przyznał, że często zdarzało mu się przyjść do pracy na rauszu.
rozwiń zwiń