Kultura

Harry Potter będzie miał rogi!

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 12:00
Daniel Radcliffe zagra tym razem chłopaka oskarżonego o gwałt i zamordowanie własnej dziewczyny.
Radcliffe zagrał wcześniej w przerażającej Kobiecie w czerni
Radcliffe zagrał wcześniej w przerażającej "Kobiecie w czerni"Foto: youtube.com

Wystąpi bowiem w adaptacji powieści Joe Hilla "Rogi", którą wyreżyseruje Alexandre Aja. Bohater tej historii okazuje się być niewinny zarzucanej mu zbrodni, a w znalezieniu i ukaraniu prawdziwych zbrodniarzy pomagają mu... rogi. Pewnego poranka pojawiają się one po prostu na jego głowie, a na innych ludzi zaczynają działać jak serum prawdy. Bohater Hilla potrafi też czytać w myślach i wspomieniach napotkanych osób, dotykając powierzchni ich skóry.

To już drugi horror w dorobku Racliffe'a, wcześniej sprzymierzył się z legendarną brytyjską wytwórnią Hammer i zagrał w adaptacji wiktoriańskiej powieści grozy "Kobieta w czerni".

Być może Racliffe'owi uda się uciec nową rolą od dziecinnego wizerunku Harry'ego Pottera. Ale świata magii i fantastyki 23-letni aktor brytyjski nie zamierza chyba opuszczać...

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Harry Potter broni Lany Del Rey

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2012 21:00
Brytyjski aktor Daniel Radcliffe, znany z roli małoletniego czarodzieja, odpiera falę ataków na wschodzącą gwiazdę światowego popu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radcliffe: na planie Harry'ego Pottera byłem pijany

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2012 16:42
22-letni brytyjski aktor Daniel Radcliffe, odtwórca głównej roli w filmach o czarodzieju Harrym Potterze, przyznał, że często zdarzało mu się przyjść do pracy na rauszu.
rozwiń zwiń