X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Matysiakowie

Janek Bocianowski

01.03.2016 23:29
Młody sąsiad Matysiaków, rówieśnik Justyny, absolwent mechatroniki na Politechnice Warszawskiej w 2009 r. W dzieciństwie jako półsierota był wychowywany przez ojca, profesora archeologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ma młodszą siostrę Urszulę. Od dwóch związany uczuciowo z Justyną, z którą planuje wspólne życie. Od października 2009 r. doktorant na Politechnice Warszawskiej.
JANEK BOCIANOWSKI - ARTUR PONTEK
JANEK BOCIANOWSKI - ARTUR PONTEK

Artur Pontek - aktor teatralny i filmowy, obecnie związany z Teatrem Polskim (wcześniej z Teatrem im. Żeromskiego w Kielcach). Od dziecka związny z telewizją i radiem, gdzie wykreował mnóstwo ról dziecięcych m.in. w "Bandzie Rudego Pająka", "Zmowa", "Mów mi Rockefeller". Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w filmie Janusza Rzeszewskiego "Misja specjalna" (1987). Ostatnio możemy go spotkać w serialu telewizyjnym "Ojciec Mateusz", gdzie wciela się w rolę policjanta Marczaka. Z powieścią radiową "Matysiakowie" związany jest od czerwca 2006 r.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak