X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Player

Słuchasz Polskiego Radia w nowym Playerze

01.09.2016 00:00
Chcesz coś dodać lub poprawić. Daj znać w komentarzu.
Słuchasz Polskiego Radia w nowym Playerze

Nowy player jest odpowiedzią na dotychczasowe sugestie użytkowników. Staraliśmy się maksymalnie uprościć korzystanie z niego i nadać mu przyjaźniejszą formę. Teraz swojej ulubionej stacji radiowej możesz słuchać łatwiej na komputerze, smartfonie czy na tablecie. 

Zapraszamy do sprawdzania nowego playera Polskiego Radia i dzielenia się opiniami i uwagami w komentarzach. Każda Wasza sugestia jest dla nas bardzo cenna!

Komentarze102
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
helcim2017-06-29 20:24 Zgłoś
Nie jestem w stanie odtwarzać utworów dodanych do kolejki. Odtwarzanie programu na żywo działa. Sprawdzalem w Chromie i Firefoxie na Linuxie.
arven19892017-05-08 01:17 Zgłoś
Użytkownik yannet66 napisał
Nie mogę odsłuchać radia, włącza się "player, ale wyciszony na maksa. Czy ma ktoś pojęcie, jak przesunąć suwak głośności w "playerze"?
mam ten sam problem od jakiegoś czasu nie mogę odtworzyć żadnych materiałów dźwiękowych umieszczonych później na stronie bezpośrednio player jest bez dźwięku nie mogę przesunąć nic. Nie jest to kwestia przeglądarki bo sprawdzałam na różnych z innych miejsc nie mam problemu ze strumieniem, kwestia tego, że często w przeszłości odsłuchiwałam Wasze materiały archiwalne, nawet sprzed kilku lat. nie mogę znaleźć niestety rozwiązania......
yannet662017-04-06 09:02 Zgłoś
Nie mogę odsłuchać radia, włącza się "player, ale wyciszony na maksa. Czy ma ktoś pojęcie, jak przesunąć suwak głośności w "playerze"?
pooop2017-01-01 16:41 Zgłoś
Wszystko super, ale udostępnijcie streaming w wysokiej, bezstratnej jakości ;) Słuchanie klasyków w FLAC jest jeszcze lepsze, a radiostacji nadających w bezstratnej jakości jest bardzo mało, a już tym bardziej nadających taką dobrą muzykę ;)
zefrid2016-12-15 23:17 Zgłoś
brakuje suwaka umożliwiającego odsłuchanie materiału od dowolnego momentu. Chyba że... nie umiem go obsługiwać :) Również przydałby się przycisk "pobierz"
dwierchola2016-12-15 12:47 Zgłoś
Mam problem ze słuchaniem audycji na smartfonie przez aplikację 'Polskie radio' dla androida. Objawy: Słucham 10 minut, strumień się zrywa, potem co jakiś czas odtwarza się przez 1 sekundę raz na 15-20 sekund. Aby słuchać dalej muszę restartować aplikację.
pmbb2016-12-13 14:38 Zgłoś
Aplikacja OK ....Tyle że strasznie przerywa ..... nawet przy bardzo dobrym łączu
hiacynta2016-12-10 11:22 Zgłoś
Suwak przy regulacji głośności mam przesunięty do końca lewej strony i w żaden sposób nie da się go przesunąć w prawo, żeby było cokolwiek słychać... Jak to naprawić? Z drugiej strony na innej przeglądarce włączają się tylko reklamy, po ich skończeniu przeskakuje na kolejną audycję, ale żadnej nie mogę posłuchać.
mrmisiu2016-11-29 11:18 Zgłoś
Prośba o umieszczenie wskaźnika minutowego dla paska postępu i najważniejsze: przycisk POBIERZ! - nie ma nic lepszego w korku niż możliwość odsłuchania wybranych audycji Trójki.
ewag2016-11-28 09:48 Zgłoś
Od jakiegoś czasu na oknie playera wisi reklama, która uniemożliwia wszystkie jego funkcje - poza komentowaniem i wyłączaniem/włączaniem. Mam nadzieję, że wkrótce zniknie, a jak zniknie, zorientuję się, że wróciły dawne kanały Polskiego Radia Online....