X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Niepodległa 2018

"Tango" Sławomir Mrożek

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2018 14:50
To najczęściej wystawiana sztuka najpopularniejszego polskiego dramaturga drugiej połowy XX wieku.
Audio
Tango Sławomir Mrożek
"Tango" Sławomir MrożekFoto: materiały promocyjne

Wciąż aktualna. Na przykładzie rodziny Stomilów Mrożek pokazuje świat pozbawiony jakichkolwiek zasad. Świat, w którym wszystko wolno. Pokolenie rodziców dokonało wielkiego przewrotu i zniosło wszelkie ograniczenia. Dlatego dzieci nie mają się przeciwko czemu buntować. I to właśnie wywołuje sprzeciw Artura, przedstawiciela młodego pokolenia. On chciałby dawnych rytuałów i wartości, robi wszystko, aby znowu miały znacznie. Tyle że dawnego porządku nie da się wskrzesić. Dlatego skazany jest na przegraną. Co może się stać po klęsce konserwatywnej rewolucji przeprowadzonej w imię zapomnianych zasad? Władzę przejmie cham i prostak Edek w rytmie tytułowego tanga "La Cumparsita".