X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Weronika Murek "Wujaszki 1918"

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2018 11:00
W najbliższą sobotę, 15 grudnia o godz. 21.00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Weroniki Murek "Wujaszki 1918"  w reżyserii Julii Mark.
Wujaszki 1918
Wujaszki 1918Foto: Marta Rebzda

Słuchowisko "Wujaszki 1918" to opowieść, która jest wariacją na temat fantazji i fantazmatów dotyczących historii. Historia Polski, historia odzyskania niepodległości oraz mechanizmy wyobraźni wobec faktycznych zdarzeń stają się dla autorki punktem inspiracji. Zabiera nas w surrealną, groteskową podróż, w której przygląda się wydarzeniom historycznym na nowo, tak jak gdyby były konsekwencją pogoni za białym królikiem.

 

Weronika Murek "Wujaszki 1918"

Reżyseria: Julia Mark 

Realizacja akustyczna: Andrzej Brzoska

Muzyka: Wojciech Długosz 

 

Obsada:

Jacek Braciak, Adam Ferency, Henryk Niebudek, Wojciech Wysocki, Eliza Borowska, Michał Czachor, Maria Maj, Szymon Rząca,

Łukasz Wójcik, Ewelina Żak, Elżbieta Kijowska,