X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Żółte kalendarze

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 10:00
„Żółte kalendarze”. Koncert utworów Piotra Szczepanika w Studiu Piosenki Teatru PR. Retransmisja wydarzenia w radiowej Jedynce w niedzielę 29 września o godz. 21.05.
Koncert utworów Piotra Szczepanika
Koncert utworów Piotra SzczepanikaFoto: Polskie Radio

W sobotę 28 września w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się kolejny koncert z cyklu comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Bohaterem nadchodzącego wieczoru muzycznego jest Piotr Szczepanik – piosenkarz, gitarzysta i aktor.

Do udziału w koncertach organizowanych przez Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia zapraszani są młodzi, utalentowani wykonawcy, laureaci wielu przeglądów i krajowych festiwali, którzy w nowych aranżacjach oraz interpretacjach wykonują znane i lubiane przeboje polskich autorów.

W trakcie najbliższego, sobotniego spotkania wystąpią: Karolina Kobielusz, Paulina Wróblewska, Kinga Zygmunt, Karol Donda i Krzysztof Szczepaniak. Artystom na scenie towarzyszyć będzie zespół The Jobers. Za scenariusz i reżyserię koncertu "Żółte kalendarze" odpowiada Janusz Gast. Opiekę artystyczną nad wydarzeniem sprawuje Janusz Kukuła Dyrektor Teatru Polskiego Radia. Całość programu poświęconego twórczości Piotra Szczepanika zaaranżuje muzycznie Marcin Partyka.

Dotychczas bohaterami koncertów byli już m.in. Krzysztof Klenczon, Czesław Niemen, Łucja Prus, Jonasz Kofta, Henryk Wars, Grzegorz Ciechowski, Kalina Jędrusik, Marek Grechuta, bracia Andrzej i Jacek Zielińscy, Krzysztof Dzikowski i Władysław Szpilman.

Początek koncertu o godz. 21.05. Muzyczne spotkanie poprowadzi Paweł Sztompke z Programu 1 Polskiego Radia.

Retransmisja wydarzenia w radiowej Jedynce w niedzielę 29 września o godz. 21.05.