Redakcja Programów Katolickich Programy dla dzieci
Section04

Programy | Dla dzieci

Pożegnanie wakacji

Wspominamy mijające wakacje i planujemy rozpoczynający się rok szkolny..

czytaj więcej

Tata Biblię opowiada

Posłuchajcie, jak powstał internetowy projekt, dzięki któremu możemy poznać Biblię i niesamowite historie w niej zawarte..

czytaj więcej

100. rocznica "Cudu nad Wisłą"

W tym roku przypada rocznica Bitwy Warszawskiej, nazywanej "Cudem nad Wisłą”, kiedy Polakom udało się pokonać nacierające ze wschodu wojsk bolszewickie.

czytaj więcej

Podróż do Izraela

W niebieskiej szkatułce zaprosimy słuchaczy do odkrywania bliskich i dalekich regionów Polski i nie tylko. Wybierzemy się też nad pewne jezioro, które kryje w sobie wiele tajemnic związanych z Panem Jezusem.

czytaj więcej

Pielgrzymka, wyzwanie i wysilek

Co ma wspólnego Powstanie Warszawskie i pielgrzymka piesza na Jasną Górę? Do obu potrzeba mobilizacji - czyli podjęcia wysiłku. Wyzwanie nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci.

czytaj więcej

Wakacyjne skarby - mądrość wieku 

Czy wiecie jak wyglądały kiedyś wakacje? Nie wszystkie dzieci wyjeżdżały na kolonie i obozy, często spędzały czas z dziadkami, także na wsi, pomagając w gospodarstwie. Posłuchajcie! 

czytaj więcej

Cuda z niebieskiej szafy

Cuda z niebieskiej szafy - które mogą okazać się prawdziwym skarbem. Szkaplerz i zbroja - oryginalne propozycje letniego "stroju"… 

czytaj więcej

Skarb rycerskiej odwagi

W niedzielę poprzedzającą rocznicę wielkiej zwycięskiej bitwy po Grunwaldem opowiemy o stawaniu do walki, i o zbroi która chroni rycerzy na polu bitwy. Nie tylko w bajkach lub prawdziwych historiach z przeszłości, ale tu i teraz.

czytaj więcej

Wyprawa otwartych oczu

Szukamy Bożych Skarbów po śladach: Anielskich z "Aniołem Stróżem", Mamusi z Nieba z "Małym Rycerzykiem Niepoklanej", wakacyjnych z Promyczkiem Dobra..

czytaj więcej

Apostoł internetu

Poznamy niezwykle życie pewnego chłopca, który choć zmarł kilkanaście lat temu, wkrótce zostanie błogosławionym. A już teraz nazywany jest apostołem internetu..

czytaj więcej

Section016
Section025