X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section50
Section00
RCKL Zespół/Anna Borucka-Szotkowska
Section06

Anna Borucka-Szotkowska

Prowadząca

Muzykolog, absolwentka Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego, od 1973 r. związana z Polskim Radiem.

 Zajmuje się dokumentowaniem i promocją polskiej kultury tradycyjnej, kultury mniejszości narodowych i etnicznych na obszarze Polski, dokumentowaniem kultury Polaków na obczyźnie, przybliżaniem kultur innych krajów. Jest autorką audycji słowno-muzycznych, publicystycznych, reportaży o twórcach ludowych, śpiewakach i muzykach, audycji o tradycyjnych zwyczajach i obrzędach oraz ich przemianach na przestrzeni czasu. Specjalizuje się w reportażach dokumentalnych, spośród których na szczególną uwagę zasługują: seria reportaży "U Polaków na Grodzieńszczyźnie"  zrealizowanych podczas wyprawy na Białoruś, cykl audycji o muzyce żydowskiej dawnej Łodzi "Majera Bogdańskiego świat odnaleziony", cykl "Moje Podhale" - audycje poświęcone kulturze górali podhalańskich, z udziałem badaczy, muzyków i twórców ludowych.Współautorka radiowej serii płytowej "Muzyka źródeł", jurorka festiwali polskiej muzyki ludowej. Uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi, Złotym Mikrofonem, Nagrodą im. Oskara Kolberga  oraz nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Zasłużony dla kultury polskiej".

Section07
Kontakt
Section21
Section51
Section52