X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00
22. Festiwal Folkowy Polskiego Radia

Nowa Tradycja

16-19 maja 2019

Nowa Tradycja 2019Program
Section017

Program festiwalu / Programme

16 maja, czwartek / May 16th, Thursday

godz. 19.30

    Muzyka Źródeł: Młoda Tradycja / Young Tradition

  • Bartłomiej i Cezary Bursowie
  • Cmolaskie Chłopoki
  • Kapela Koźlarska Adama Kaisera z Przyprostyni
  • Młodzieżowa Kapela Góralska „Jutrzenka”
  • Laureat Folkowego Fonogramu Roku 2018: Janusz Prusinowski Kompania

17 maja, piątek / May 17th, Friday

godz. 16.00

    Konkurs Muzyki Folkowej – przesłuchania konkursowe cz. 1 / Folk Music Competition part 1

  • Karuzela
  • Krzikopa
  • Kwartet Galicyjski
  • Projekt Swada
  • Torban
  • Kącik Malucha „Źródełko”

godz. 18.30

    Spotkanie z Józefem Brodą i Krzysztofem Trebunią-Tutką

godz. 20.00

    Bramy Nieba: Vox Varshe feat. Jacaszek

    Koncert Hazelius Hedin (Szwecja)

18 maja, sobota / May 18th, Saturday

godz. 16.00

    Konkurs Muzyki Folkowej – przesłuchania konkursowe cz. 2 / Folk Music Competition part 2

  • Etnos Ensemble
  • kakofoNIKT & Chór Pogłosy
  • Lumpeks
  • Pieśni Piękne
  • Trimagine
  • ugla
  • Kącik Malucha „Źródełko”

godz. 20.00

    Koncert Asmâa Hamzaoui & Bnat Timbouktou (Maroko)

19 maja, niedziela / May 19th, Sunday

godz. 18.00

    Koncert Laureatów Konkursu Muzyki Folkowej

    Koncert zespołu Saz’iso (Albania)