X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Departament Stanu USA gratuluje Polsce rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

01.04.2021 08:40
Amerykański Sekretarz Stanu Antony Blinken pogratulował Polsce rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. W specjalnym oświadczeniu przypomniał, że oba kraje przyjęły swoje ustawy zasadnicze jeszcze pod koniec XVIII wieku i właśnie w tym okresie ma swoje początki przyjaźń między nimi.
Antony Blinken
Antony Blinkenvasilis asvestas/ Shutterstock

Antony Blinken podkreślił, że obecnie współpraca polsko-amerykańska rozwija się na wielu polach, między innymi Sojuszu Północnoatlantyckiego, Umowy o Wzmocnionej Współpracy Obronnej czy Inicjatywy Trójmorza. - Jako trwały sojusznik i przyjaciel, Stany Zjednoczone składają serdeczne życzenia wszystkim Polakom w tym szczególnym dniu i oczekujemy na pogłębienie i rozszerzenie naszego transatlantyckiego partnerstwa w nadchodzących latach - czytamy w komunikacie Departamentu Stanu.


IAR/dad