X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Grupa Azoty przeznaczy 3 miliony złotych na walkę z koronawirusem

15.03.2020 16:43
Państwowe spółki Grupa Azoty i Grupa Lotos, a także firmy prywatne przekażą kilka milionów złotych na walkę z koronawirusem.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjnemateriały prasowe Grupa Azoty

Trzy miliony złotych na walkę z pandemią przeznaczy Grupa Azoty. Jak tłumaczył przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Marcin Pawlicki, wymaga tego społeczna odpowiedzialność biznesu. - Jako Rada Nadzorcza rozumiemy powagę sytuacji i stoimy na stanowisku, aby podejmować z wyprzedzeniem działania, które będą zapobiegać rozprzestrzenianiu się choroby - podkreślił Marcin Pawlicki. Dodał, że spółka poczuwa się do pełnej mobilizacji w trosce o bezpieczeństwo obywateli i we wspieraniu polskiego państwa w walce z koronawirusem.

Prezes Grupy Azoty, Wojciech Wardacki poinformował, że za pieniądze spółki ma zostać zakupiony sprzęt medyczny między innymi do szpitala przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie. Jak mówił, wczoraj i przedwczoraj w głosowaniu korespondencyjnym Zarządy i Rady Nadzorcze 4 głównych spółek zdecydowały, że każda z nich przeznaczy po 750 tysięcy na środki pieniężne lub niepieniężne dla instytucji jednostek działających na rzecz zwalczania koronawirusa.

Decyzję o przekazaniu pieniędzy na walkę z patogenem podjęła także prywatna firma Agata Meble. Sieć salonów z meblami wyasygnuje milion złotych między innymi na zakup sprzętu medycznego.


IAR/dad

Zobacz więcej na temat: koronawirus Grupa Azoty

Loty czarterowe także z Irlandii. Prezes LOT: realizujemy program powrotu Polaków do kraju

15.03.2020 09:30
Program #LOTdoDomu, który ma pomóc rodakom powrócić do kraju w sytuacji, gdy rejsy komercyjne zostały zawieszone, zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Zapotrzebowanie będzie można zgłaszać na stronie internetowej przygotowanej przez LOT.

Epidemia koronawirusa: zawieszone połączenia kolejowe i lotnicze

15.03.2020 10:49
O północy rządowym rozporządzeniem granice Polski zostały zamknięte. To reakcja na rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Decyzja ta oznacza ograniczenia w podróżowaniu. Od niedzieli nie można ani wjechać, ani wyjechać z Polski pociągiem. Wszystkie połączenia międzynarodowe zostały zawieszone.