X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Instytut Pileckiego dla nauczycieli i edukatorów z całego świata

19.07.2020 16:43
Instytut Pileckiego przygotował ciekawy, bezpłatny program dla nauczycieli i edukatorów z całego świata. Różne formy oporu wobec totalitaryzmu w Europie w XX wieku, czyli pierwsza edycja bezpłatnego projektu prowadzonego w języku angielskim    
Audio
  • Nowy projekt Instytutu Pileckiego. O szczegóły jego koordynatorkę Annę Brojer zapytała Ewa Plisiecka [posłuchaj]
Panel dyskusyjny z udziałem młodzieży polonijnej
Panel dyskusyjny z udziałem młodzieży polonijnejPK

International Teachers and Educators Program to projekt podzielony na dwie części: e-learnigową, która odbywać się będzie w dniach 15-19 sierpnia 2020 oraz zjazd w Polsce, którego termin zostanie ustalony po złagodzeniu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19.

Tegoroczna edycja programu będzie skoncentrowana wokół tematu różnych form oporu wobec totalitaryzmu w dwudziestowiecznej historii Europy. W trakcie 5-dniowej wirtualnej konferencji uczestnicy wezmą udział w warsztatach i dyskusjach i zaprezentują historie obrazujące opór militarny, cywilny i intelektualny ze swoich krajów. Razem zastanowią się, jak w odpowiedzialny sposób przekazywać wiedzę na ten temat w szkołach, muzeach i innych instytucjach edukacyjnych.To pierwsza edycja tego projektu.

O szczegóły jego koordynatorkę Annę Brojer zapytała Ewa Plisiecka.