X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Festiwal Filmów Emigracyjnych EMiGRA już wkrótce w Warszawie

16.10.2020 16:36
EMiGRA rusza w Warszawie już 6 listopada, ale można jeszcze zgłaszać filmy konkursowe - organizatorzy przedłużają termin zgłoszeń do 3 listopada.
Audio
Festiwal już niebawem w Warszawie
Festiwal już niebawem w WarszawieFoto: materiały prasowe

Ósma edycja EMiGR-y to tradycyjnie pokaz najlepszych filmów, dotyczących Polonii i Polaków za granicą, albo takich, których twórcami są nasi rodacy mieszkający poza krajem. Organizatorzy czekają na zgłoszenia zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Na konkurs można zgłaszać filmy dokumentalne, krótkometrażowe, animowane oraz fabularne, bez ograniczeń czasowych.

Zgłoszenia filmu na Festiwal EMiGRA można dokonać przesyłając organizatorom wersję przeglądową filmu – preview version – wraz z wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszenia dostępną na stronie internetowej festiwalu (www.emigra.com.pl). Organizatorzy Festiwalu przyjmują preview versions poprzez udostępnienie filmów on-line dla celów festiwalowej selekcji. Jeśli językiem oryginalnym filmu nie jest polski ani angielski, preview version musi zawierać wersję filmu z angielskimi napisami. Organizatorzy proszą o przesłanie plików poprzez: wetransfer.com, myairbridge.com na adres e-mail: konkurs@emigra.com.pl i tradtec@yahoo.com.

Ideą tegorocznego festiwalu jest bliskość – mówi dyrektor EMiGR-y Agata Lewandowski. - Tegoroczna EMiGRA będzie wyjątkowa tak jak wyjątkowy jest czas, w którym teraz żyjemy i plakat, dzięki któremu jesteśmy znowu blisko – dodaje dyrektor festiwalu. Autorką plakatu jest malarka i graficzka Beata Walczak, która tradycyjnie wykorzystała zdjęcie zrobione przez Mieczysława Adamka w czasie studiów w Łódzkiej Szkole Filmowej w latach 60.

Z Agatą Lewandowski rozmawia Ewa Plisiecka.