X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Wystawa na Lotnisku Chopina „Najcenniejsze dziedzictwo. Odkryj nasze Pomniki Historii”

08.10.2019 13:34
Miliony pasażerów z kraju i z zagranicy, podróżujących przez warszawskie Lotnisko Chopina dowie się o najpiękniejszych polskich zabytkach
Audio
  • Wystawa na Lotnisku Chopina „Najcenniejsze dziedzictwo. Odkryj nasze Pomniki Historii” [posłuchaj]
Wystawa na Lotnisku Chopina Najcenniejsze dziedzictwo. Odkryj nasze Pomniki Historii
Wystawa na Lotnisku Chopina „Najcenniejsze dziedzictwo. Odkryj nasze Pomniki Historii”źródło: twitter/min.kultury i dziedzictwa narodowego

Miliony pasażerów z kraju i z zagranicy, podróżujących przez warszawskie Lotnisko Chopina dowie się o najpiękniejszych polskich zabytkach, dzięki wystawie „Najcenniejsze dziedzictwo. Odkryj nasze Pomniki Historii”. Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński otwierając ekspozycję podkreślił, że to kolejna wystawa otwierana w przestrzeni publicznej. 

Wystawa prezentuje Pomniki Historii - 105 zabytków nieruchomych o szczególnym znaczeniu dla polskiej kultury. Wielkoformatowe wydruki fotografii, opatrzone eksperckim komentarzem, towarzyszą pasażerom na każdym etapie podróży: od stacji kolejowej, przez terminal odlotów po halę odbioru bagaży i przylotów. 

Główna część wystawy znajduje się za strefą kontroli bezpieczeństwa, gdzie pasażerowie oczekują na swój lot. Wystawa będzie eksponowana do końca sierpnia 2020 roku. Ekspozycja będzie składała się z dwóch części - pierwsza pokaże 53 Pomniki Historii, a w marcu przyszłego roku pokazane zostaną pozostałe 52 Pomniki.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: KULTURA wystawa