X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

"Przygarnij szopkę". Świąteczna akcja Muzeum Helu

02.01.2020 00:52
W ramach akcji "Przygarnij szopkę" Muzeum Helu udostępniło kolekcję bożonarodzeniowych szopek mieszkańcom, lokalnym przedsiębiorcom, działaczom społecznym.
Audio
  • O akcji „Przygarnij szopkę” opowiadają: Emilia Krzystowska – Wójcik z Muzeum Helu, Alicja Stachowska z restauracji Kutter oraz Karol Wójcik przedstawiciel Helskiego Kompleksu Muzealnego.
Szopka ludowa udostępniona przez Muzeum Helu w ramach akcji Przygarnij szopkę.
Szopka ludowa udostępniona przez Muzeum Helu w ramach akcji "Przygarnij szopkę".Muzeum Helu

Zamiast kurzyć się wśród magazynowych półek, cieszą oczy i serca ludzi. Muzeum Helu udostępniło kolekcję bożonarodzeniowych szopek mieszkańcom, lokalnym przedsiębiorcom, działaczom społecznym. Do 2-go lutego można je podziwiać w helskich restauracjach, w witrynach sklepów, miejscowych oddziałach instytucji i organizacji pozarządowych.

„Cieszy nas zainteresowanie z jakim spotkała się świąteczna inicjatywa naszego muzeum. Ludzie przychodzili po szopkę a wychodzili z trzema” – przyznają organizatorzy.

O akcji „Przygarnij szopkę” opowiadają: Emilia Krzystowska – Wójcik z Muzeum Helu, Alicja Stachowska z restauracji "Kutter" oraz Karol Wójcik przedstawiciel Helskiego Kompleksu Muzealnego.

Zaprasza Małgorzata Frydrych.