X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Za nami Festiwal Literacki O'czytani w Dublinie

10.07.2019 10:10
Dwudniowemu festiwalowi towarzyszyły podchody z udziałem najmłodszych, Poetyckie Jam Session czy Toskański Lunch z Aleksandrą Seghi, autorką książek kulinarnych
Audio
  • O wrażeniach z pierwszej edycji festiwalu opowiadają Aneta Kubas oraz Hanna Dąbrowska, organizatorki wydarzenia [posłuchaj]
Uczestnicy festiwalu
Uczestnicy festiwaluFoto: materiały prasowe

Pierwsza edycja Festiwalu Literackiego O'czytani w Dublinie dobiegła końca. Wśród gości honorowych festiwalu znaleźli się: dr Ewa Wojdyłło, psychoterapeutka i autorka wielu książek psychologicznych oraz Jakub Żulczyk, znany polski pisarz, autor książki "Ślepnąc od świateł".

Dwudniowemu festiwalowi towarzyszyły: podchody z udziałem najmłodszych, Poetyckie Jam Session czy Toskański Lunch z Aleksandrą Seghi, autorką książek kulinarnych. Drugiego dnia festiwalu odbył się również panel dyskusyjny dotyczący wydania książki z udziałem polonijnych autorów.

O wrażeniach z pierwszej edycji festiwalu opowiadają Aneta Kubas oraz Hanna Dąbrowska, organizatorki wydarzenia.

Na program "Irlandzkie osobliwości" zapraszają Laura Barszczewicz i Katarzyna Dziewa.