X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Lockdown w Dublinie przejdzie na poziom czwarty lub piąty

25.09.2020 10:52
Dublin może przenieść się z trzeciego na czwarty lub piąty poziom restrykcji. Stanie się tak, jeżeli liczba zarażeń w stolicy Irlandii będzie nadal rosła.
Przed wejściem do centrum, testów na Sars-CoV-2 w Dublilnie
Przed wejściem do centrum, testów na Sars-CoV-2 w DublilniePAP/EPA/AIDAN CRAWLEY

Dublin nie jest sam, bo wskaźnik zarażeń na podobną skalę wkroczył w jeszcze kilku hrabstwach. Natomiast, co oznacza podniesie poziomu? Dodatkowe uniedogodnienia. Poziom 4 oznacza, że wizyty domowe oraz spotkania w pomieszczeniach będą zakazane, wydarzenia sportowe będą odbywały się bez publiczności. Baseny, siłownie, galerie i muzea zostaną zamknięte.

Zostanie wprowadzony zakaz przemieszczania się pomiędzy hrabstwami. Liczba pasażerów w transporcie publicznym zostanie zmniejszona do 25 proc. Możliwe będą dalsze ograniczenia podróży, a szkoły i uczelnie pozostałyby otwarte, lecz obowiązywałyby pewne ograniczenia.

Poziom 5 to ograniczenia podróży krajowych. ćwiczyć będzie można nie dalej niż 5 kilometrów od domu. Zabronione zostaną odwiedziny i spotkania towarzyskie. Śluby i przyjęcia weselne, maksymalnie do 6 osób, pogrzeby, maksymalnie 10 osób. Organizowanie imprez plenerowych będzie zakazane. Bary, restauracje i kawiarnie pozostaną otwarte, jednak wyłącznie z opcją serwowania na wynos, lub z dostawą do domu.


Źródło: kierunekirlandia.eu/ho

Zobacz więcej na temat: Irlandia Polonia koronawirus