X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Irlandzkie lotniska wprowadzają testy na koronawirusa

16.11.2020 14:00
Lotniska Cork i Shannon już wprowadziły testy na koronawirusa, a na lotnisku w Dublinie taki punkt zostanie otwarty w przyszłym tygodniu.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Pixabay

Test RT-PCR będzie kosztować 129 euro, czas oczekiwania na wyniki to od 1 do 3 dni roboczych. Standardowy test LAMP – kosztował będzie 149 euro, a wyniki otrzymamy jeszcze tego samego dnia. Ekspresowy test LAMP oferowany jest za 199 euro z opcją otrzymania wyniku już po kilku godzinach (dostępny będzie tylko w Dublinie i Shannon). 

LAMP to szybki test molekularny, wprowadzony na rynek przez polską firmę Novazym Polska i stanowi alternatywę dla stosowanych powszechnie i rekomendowanych przez WHO testów Real-Time PCR.

Wykonanie testu możliwe będzie tylko po wcześniejszej rezerwacji poprzez stronę internetową Rocdochealthcheck.ie.

Tylko 150 testów dziennie ma być przeprowadzanych początkowo na lotniskach każdego dnia. Przed końcem roku liczba ta wzrośnie do 300 testów dziennie.


Źródło: kierunerkirlandia.eu

Zobacz więcej na temat: Irlandia Polonia lotnictwo