Section50

Powrót

Katar 2022
Section06

Katar 2022: Luis Enrique ma nowe zajęcie na mistrzostwa. "Streamerzy świata, odsuńcie się"

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2022 13:17
Trener Hiszpanii Luis Enrique będzie prowadził internetowe transmisje, aby wchodzić w interakcje z fanami między meczami piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze.
Trener Luis Enrique podczas treningu reprezentacji Hiszpanii
Trener Luis Enrique podczas treningu reprezentacji Hiszpanii Foto: PAP/EPA/MARISCAL

Polskie Radio - Oficjalny Nadawca Radiowy mistrzostw świata Katar 2022 - zaprasza na transmisje i relacje z mundialu. W Katarze będą nasi sprawozdawcy Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski.

>>> Zobacz nasz serwis specjalny na mundial - Katar 2022 <<<


Trener ogłosił, że "został streamerem" i będzie informował kibiców o poczynaniach reprezentacji Hiszpanii podczas mundialu.

"Streamerzy świata, odsuńcie się. Zjeżdżam w dół bez zatrzymania” – powiedział szkoleniowiec w filmie opublikowanym na swoim koncie na Twitterze.

Enrique zaznaczył, że chce nawiązać kontakt z fanami „bez filtrów” w sposób bardziej „spontaniczny i naturalny”.

"Chodzi o nawiązanie bezpośredniego kontaktu z Wami, kibicami, którzy mogą być zainteresowani informacjami o reprezentacji z perspektywy mojego szczególnego punktu widzenia" - wyjaśnił.

Młody obrońca Hiszpanii, Hugo Guillamon powiedział, że jest to dla trenera sposób na "zbliżenie się do fanów". "Będą się cieszył i wspierał go" - zapowiedział.

Reprezentacja Hiszpanii w Katarze zagra w grupie E, a ich rywalami będą Kostaryka, Niemcy oraz Japonia. 

WIĘCEJ O REPREZENTACJI HISZPANII >>> CZYTAJ TU

Reprezentacja Polski na MŚ Katar 2022. Kiedy i z kim zagra kadra?

W swoim pierwszym spotkaniu grupy C reprezentacja Polski zagra 22 listopada z Meksykiem (godz. 17.00 - Ad-Dauha). Cztery dni później Biało-Czerwoni zmierzą się z Arabią Saudyjską (14.00 - Ar-Rajjan), a 30 listopada - z Argentyną (20.00 - Ad-Dauha).

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 odbędą się w dniach 20 listopada - 18 grudnia. Tegoroczna rywalizacja będzie ostatnim mundialem, w którym wystąpią 32 drużyny. Na kolejnym turnieju, w 2026 roku, o Puchar Świata FIFA zagra 48 reprezentacji narodowych. 

Faza grupowa potrwa do 2 grudnia, 3-6 grudnia to terminy spotkań 1/8 finału, terminy ćwierćfinałów to 9-10 grudnia, półfinały zostaną rozegrane 13 i 14 grudnia, mecz o trzecie miejsce - 17 grudnia, a mistrz globu będzie znany dzień później.

Konferencja Czesława Michniewicza przed Polska - Chile:

MŚ Katar 2022. Tak wygląda reprezentacja Polski Czesława Michniewicza
* w kadrze zaszła jedna zmiana Bartłomieja Drągowskiego zastąpił Kamil Grabara:

Czytaj także:

/red/PAP

Section07
Section51

sponsor


partner

Section52