Euro 2024

Euro 2024. Polska - Austria. Pachnie meczem na wodzie. "Wyż Aviv ma spotkać się w Berlinie z niżem Xandria"

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2024 09:26
Fatalna prognoza pogody dla Berlina na czas meczu Polska-Austria. Drugiemu występowi Biało-Czerwonych na piłkarskich mistrzostwach Europy ma towarzyszyć potężna burza z ulewą.
Polscy piłkarze podczas treningu przed meczem z Austrią
Polscy piłkarze podczas treningu przed meczem z Austrią Foto: PAP/Marcin Bielecki
  • Prognozy pokazują, że burza powinna rozpocząć się około godziny 19, czyli mniej więcej w czasie, gdy piłkarze będą zaczynali drugą połowę
  • To zła informacja dla fanów, którzy nie zdążyli kupić biletów na mecz i chcieli oglądać spotkanie w strefach kibica

Według dwóch różnych modeli meteorologicznych wyż Aviv ma spotkać się w Berlinie z niżem Xandria dokładnie wtedy, gdy na boisku będą piłkarze Polski i Austrii.

Mecz o godzinie 18.00, a najbardziej prawdopodobną na teraz godziną ściany deszczu i piorunów jest 19.00. To zła informacja dla piłkarzy, ale jeszcze gorsza dla kibiców, szczególnie tych, którzy jadą lub dopiero ruszą do stolicy Niemiec bez biletów na Stadion Olimpijski.

Berlińskie strefy kibica, w których ma zagościć atmosfera piłkarskiego święta, mogą zostać dziś zamknięte. Takie sytuacje podczas tego Euro w innych miastach już się zdarzały.

Oglądanie będzie oczywiście możliwe w licznych barach i restauracjach, także polskich, bo Berlin tętni atmosferą piłkarskiego święta, ale to największa strefa kibica przy Bramie Brandenburskiej w dniu meczu stanowi serce sportowego świętowania kibiców w stolicy kraju - organizatora Euro.

Euro 2024 w specjalnym serwisie PolskieRadio.pl/Euro 2024 i na antenach Polskiego Radia, które jest Oficjalnym Nadawcą Radiowym Euro 2024 w specjalnym serwisie PolskieRadio.pl/Euro 2024 i na antenach Polskiego Radia, które jest Oficjalnym Nadawcą Radiowym

Kiedy mecze Polaków na Euro 2024?

<<< TERMINARZ I WYNIKI EURO 2024 >>>

Polacy rozpoczęli udział w Euro 2024 od starcia z Holandią (16 czerwca, Hamburg) >>> CZYTAJ WIĘCEJ

Potem zmierzą się z Austrią (21 czerwca, Berlin)>>> CZYTAJ WIĘCEJ

Mecz z Francją (25 czerwca, Dortmund) >>> CZYTAJ WIĘCEJ

Awans do 1/8 finału wywalczą po dwa zespoły z każdej grupy i cztery reprezentacje z trzecich miejsc.

Grupy Euro 2024
Grupy Euro 2024
Czytaj także:

/empe, IAR