X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Krzysztof Kiljański w barwach Kofty

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 13:30
Wokalista o ciepłej, niskiej barwie głosu, okrzyknięty przez publiczność "polskim Sinatrą" odkrywa na nowo utwory Jonasza Kofty.
Krzysztof Kiljański
Krzysztof KiljańskiFoto: fot. mat. promocyjne

Transmisja koncertu na antenie Trójki w sobotę 12 maja o godz. 19.05. Zapraszamy!

Krzysztof Kiljański swoją muzyczną karierę rozpoczął w pierwszej połowie lat 90. jako wokalista jazzowy. Z tego okresu ma na koncie kilka najwyższych wyróżnień w tej kategorii (m.in. Old Jazz Meeting Złota Tarka, Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych). Komercyjne sukcesy zaczął odnosić dekadę później. Jego pierwsza autorska płyta "In the room" w 2005 roku zyskała status platynowej, a piosenka "Prócz Ciebie, nic" - zaśpiewana w duecie z Kayah - do dnia dzisiejszego gości na antenach niemal wszystkich rozgłośni radiowych w Polsce.

Płyta "Barwy Kofty" , to solowy projekt Kiljańskiego, złożony z evergreenów i mniej znanych utworów poety w świeżych, a niekiedy odważnych aranżacjach Krzysztofa Herdzina, Tomasza Szymusia i Artura Lesickiego . Nad całością brzmienia albumu czuwał Lesicki - jeden z najwybitniejszych polskich gitarzystów jazzowych.

Na płycie obok sekcji rytmicznej usłyszeć można smyki i instrumenty dęte. Na płycie znajdzie się 12 utworów, w tym dobrze znane: "Samba przed rozstaniem", "Wakacje z blondynką" czy "Jej portret" oraz perełki takie jak "Gdybym miał 10 000 ton", "Moja Wolność", "Epitafium dla Mahalii Jackson". Do współpracy przy płycie Krzysztof zaprosił znakomitych muzyków; basistę Bartosza Szetelę , perkusistę Mariusza Mocarskiego , pianistę Piotra Matuszczyka , gitarzystę Artura Lesickiego i młodą, niezwykle zdolną wokalistkę Anię Kłys (X Factor).

Słuchaczy Trójki, którzy chcieliby przyjść na koncert zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wejściówek pod numerem (22) 333 33 33, tydzień przed koncertem, po zapowiedzi prowadzących na antenie. Wejściówki w cenie 5 PLN będą do odbioru tuż przed koncertem.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak