X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Ekskluzywny koncert Kimbry w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2012 22:00
Już w piątek 7 września na jedynym w Polsce koncercie wystąpi nowozelandzka piosenkarka i autorka tekstów, znana nie tylko z przeboju Gotye "Somebody That I Used To Know".
Kimbra
Kimbra Foto: fot. mat. prasowe

Występ odbędzie się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej 7 września 2012 (piątek) o godz. 19.05 i będzie transmitowany na antenie Trójki. Występ artystki zapowie Marek Niedźwiecki, a od godz. 20.05, krótszą w tym dniu, "Listę Przebojów Trójki" poprowadzi Piotr Baron .

Jeszcze w 2011 roku słyszeli o niej tylko fani z Australii i Nowej Zelandii, gdzie Kimbra Johnson tworzy od 16. roku życia. Dziś jest piosenkarką, której głos znany jest na całym świecie dzięki megaprzebojowi Gotye "Somebody That I Used To Know" .

Materiał na swój debiutancki krążek "Vows" Kimbra przygotowywała niemal trzy lata, ale długa praca dała wspaniałe owoce. "Album pokrył się platyną w Australii i Nowej Zelandii, a kiedy świat zakochał się w hicie Gotye, "Vows" ukazał się również w USA i znalazł się tam w pierwszej piątce najchętniej kupowanych krążków w sklepie iTunes.
Na liście "Billboardu" dotarł do wysokiego, 14. miejsca. W 2012 roku prestiżowy "Rolling Stone" umieścił Kimbrę na szczycie listy artystów, których kariery warto śledzić. Z "Vows" pochodzą trzy przebojowe single: "Settle Down", który był trójkową Piosenką Dnia, "Cameo Lover" oraz "Good Intent".