X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Były wokalista Van Halen twierdzi, że został uprowadzony przez kosmitów

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2011 11:00
Bliskie spotkanie czwartego stopnia może być tylko strategią promocyjną biograficznej książki "Red: My Uncensored Life In Rock". Ale do kontaktów z UFO przyznaje się wielu słynnych muzyków.

 - Kosmici wszczepili się we mnie albo pobrali coś z mojego mózgu. To był rodzaj eksperymentu - powiedział były wokalista Van Halen w wywiadzie udzielonym stacji MTV Hive. Kontakty z obcymi cywilizacjami nie należą w świecie muzyki do rzadkości. Obcych, a przynajmniej niezidentyfikowane obiekty latające spotkali w swojej karierze m.in. John Lennon, Mick Jagger, Will Smith i Robbie Williams.

David Bowie wielokrotnie wcielał się w postać kosmity już w latach siedemdziesiątych: na scenie i płytach bywał słynnym Ziggim Stardustem, a w filmie "Człowiek, który spadł na ziemię" Nicolasa Roega  - Newtonem, który przybywa na ziemię w poszukiwaniu źródła wody dla swojej umierającej planety.

Co ciekawe, jeszcze odważniejsze "kosmiczne" hipotezy od gwiazd show-biznesu prezentowali muzycy awangardowi. Sun Ra - legenda free jazzu -  uznawał się za przedstawiciela "rasy aniołów" z Saturna, a słynny eksperymentalny kompozytor Karlheinz Stockhausen utrzymywał do końca życia, że urodził się na Syriuszu.

Czyżby kosmici tak polubili ziemską muzykę? Niekoniecznie: z anonimowych ankiet przeprowadzonych w USA wynika, że porwane przez UFO zostało 5-6 % populacji...

Czytaj także

Brytyjczycy poznali prawdę o UFO

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2011 06:00
Tysiące tajnych dokumentów związanych z UFO ujrzało światło dzienne. Opublikowało je brytyjskie Ministerstwo Obrony.
rozwiń zwiń