X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Nerwowe Wakacje – teledysk i trasa ze Strachami Na Lachy

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2011 12:00
Warszawski zespół udostępnił swój pierwszy teledysk, powstały do singla "Superman jest dead".

Klip zrealizowali: Łukasz "Sheben" Jedynasty oraz Adrian Jarocki, a główną rolę zagrał w nim lider zespołu, Jacek Szabrański.

Singiel promuje debiutancki album grupy pt. "Polish Rock", dostępny w sklepach na terenie całej Polski. W wersji elektronicznej ukazał się on w pionierskim systemie dystrybucji – słuchacz po pobraniu płyty ze strony Wytwórni Krajowej może wpłacić na konto wydawcy dowolnie ustaloną przez siebie kwotę.

Grupa pracuje obecnie nad zupełnie nowym singlem, będzie również gościem trasy koncertowej z okazji 10-lecia formacji Strachy Na Lachy w następujących miastach:

08.10 – Palladium, Warszawa

30.10 – DK Słowianin, Szczecin

05.11 – Mega Club, Katowice

09.12 – Live Club, Rzeszów

Nerwowe Wakacje to zespół założony przez Jacka Szabrańskiego i Michała Szturomskiego w 2007 roku. Pierwszym owocem działalności grupy był singiel ,"Ola boi się spać", a niedługo potem odbył się występ na antenie radiowej Trójki w audycji "Offensywa". Po tym okresie nastąpił długi rozbrat ze sceną, w trakcie którego muzycy skoncentrowali się na studyjnych nagraniach, eksperymentując z kolejnymi zaprzyjaźnionymi producentami i realizatorami. Efektem owych działań był m.in. wydany w czerwcu 2010 roku singiel pt. "Pan Samochodzik", w autorskiej wersji producenckiej Leszka Biolika (Republika, Wilki). Wtedy też uformował się obecny skład grupy. Do sekcji rytmicznej, obok Łukasza Nowickiego (perkusja), dołączył basista Piotr Machałowski, dawny kolega Jacka oraz Łukasza, z którymi w wieku nastoletnim współtworzył kolejno grupy Epicentrum oraz Sport.  

Ostatecznie album został ukończony we współpracy z autorem większości miksów, Miłoszem Wośko. Muzycy postanowili pójść o krok dalej i wydać płytę samodzielnie, pod skrzydłami nowopowstałej Wytwórni Krajowej. Longplay "Polish Rock" ukazał się w sklepach pierwszego dnia wiosny 2011 roku.  Wówczas zespół powrócił do koncertowania, odwiedzając ze swoimi piosenkami miasta i miasteczka w całej Polsce, zaś w lipcu 2011 był gościem festiwalu Heineken Open'er w Gdyni.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak