X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Amerykanin deportowany za... próbę oświadczenia się Kate Bush

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2012 14:50
- Czuję do niej wielką miłość i pragnę ją ochronić - powiedział Frank Tufaro, którego policja zatrzymała za włamanie do domu słynnej brytyjskiej piosenkarki.

Zakochany amerykański fan z pierścionkiem wartym trzy tysiące dolarów przebył Atlantyk, by oświadczyć się Kate Bush. Ostatecznie jednak nie spotkał się ze swoją wybranką, lecz włamał się do jej domu. Zeznając przed brytyjską policją oraz FBI twierdził, że aktu wandalizmu dokonał tylko po to, żeby... nie zamarznąć.

mm

Zobacz więcej na temat: FBI Kate Bush Pop Rock
Czytaj także

Tchnienie nowego życia w archiwum Kate Bush (recenzja)

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2011 07:00
Ciężko uznawać "Director's Cut" za dzieło w pełni satysfakcjonujące - o płycie z odświeżonymi wersjami piosenek sprzed 20 lat pisze specjalnie dla muzyka.polskieradio.pl Emil Macherzyński.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Płyta z potrzeby darcia papy

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 14:50
Po dwóch ascetycznych albumach - "Przypadki" i "Listy Julii" - Katarzyna Groniec była spragniona rytmu i prostych melodii. Dlatego powstał album "Pin-up Princess", o tworzeniu którego opowiada w trójkowej audycji "MO, czyli Mało Obiektywnie".
rozwiń zwiń