X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Porwie tłumy? Alicia Keys wystąpi w Poznaniu

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 08:53
Amerykańska wokalistka Alicia Keys wystąpi w niedzielę na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Koncert w Polsce jest elementem trasy koncertowej "Set the World on Fire".
Alicia Keys
Alicia KeysFoto: flickr.com/photos/goulao/Wikimedia Commons

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, niedzielny występ w Poznaniu będzie jedynym pod gołym niebem koncertem Alicii Keys w trakcie europejskiej części trasy. - Jest również duża szansa, że występ okaże się największym koncertem podczas całej trasy. Z racji tego, że do sprzedaży trafiło 25 tysięcy biletów, będzie to pierwsze tak duże wydarzenie muzyczne w Wielkopolsce od momentu otwarcia Stadionu Miejskiego w 2010 roku - podał w imieniu organizatorów Michał Czajka.

W sobotę trwały jeszcze prace przy budowie sceny. Razem z telebimami będzie ona miała 35 metrów długości i 18 szerokości. Jak wyjaśnił Czajka, po raz pierwszy zostanie wykorzystana dachowa konstrukcja poznańskiego Stadionu Miejskiego, pod nią podwieszone będą zestawy głośników tworzące system, który ma zapewnić odpowiedni odbiór muzyki w każdym miejscu stadionu. Murawę zabezpieczy 8 tys. m kw. podłogi.

Jak podali organizatorzy, ponad połowa osób, które obejrzą Alicię Keys, przyjedzie spoza Poznania. Bilety kupili też fani artystki z Niemiec, Belgii, Łotwy, Estonii i Białorusi. Przed występem artystki widzowie na stadionie w Poznaniu usłyszą niemiecki zespół Hurricane Dean oraz poznański UFly.

PAP/aj

Czytaj także

Alicia Keys w Polsce! Szczegóły koncertu

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2013 14:36
Amerykańska wokalista wystąpi 30 czerwca na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Koncert odbędzie się w ramach trasy "Set The World On Fire".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Alicia Keys w Poznaniu. 30 czerwca wystąpi na Stadionie Miejskim

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2013 15:40
Koncert odbędzie się w ramach trasy "Set The World On Fire", podczas której Alicia Keys promuje swoją piątą płytę "Girl on Fire".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Odliczanie do koncertu Alicii Keys w Poznaniu

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2013 16:05
Wokalistka wystąpi w niedzielę na Stadionie Miejskim. Koncert jest elementem trasy "Set the World on Fire", promującej piątą studyjną płytę Alicii Keys "Girl on Fire".
rozwiń zwiń