X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Sting zagra z Polską Orkiestrą Radiową

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2010 15:08
Koncert pt. „mojepolskieradio.pl” z udziałem światowej sławy brytyjskiego artysty odbędzie się 17 grudnia w Teatrze Polskim w Warszawie - informuje prezes Polskiego Radia.
Audio

Koncert pt. „mojepolskieradio.pl” z udziałem światowej sławy brytyjskiego artysty odbędzie się 17 grudnia w Teatrze Polskim w Warszawie.


Koncert promuje też nowy pomysł Polskiego Radia "mojepolskieradio.pl”, czyli około 85 stacji radiowych w Internecie. Prezes Polskiego Radia Jarosław Hasiński podkreśla, że to będzie niezwykły koncert z paru względów: po pierwsze wszyscy wykonawcy wystąpią na żywo z Polską Orkiestrą Radiową, po drugie będzie on równolegle transmitowany na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia oraz Programu Drugiego Telewizji Polskiej.


Oprócz Stinga na scenie Teatru Polskiego wystąpią tego wieczoru polskie gwiazdy: Perfect, T.Love, Raz Dwa Trzy, Robert Gawliński, Maciej Maleńczuk i Anna Maria Jopek. Usłyszymy również młodą holenderską wokalistkę jazzową Caro Emerald. Sting wykona cztery swoje przeboje z udziałem orkiestry symfonicznej Polskiego Radia.


Pieczę nad koncertem sprawuje Program III Polskiego Radia, dlatego też właśnie dziennikarzy i artystów związanych z radiową Trójką zobaczymy na scenie. Prowadzący Grażyna Torbicka i Marek Niedźwiecki do zaimprowizowanego studia radiowego na scenie zaproszą najpopularniejsze "głosy" Trójki. Znani dziennikarze podzielą się anegdotami dotyczącymi ich pracy i samego radia.


Wszystkich fanów twórczości brytyjskiego muzyka zachęcamy też do odwiedzenia kanału "Sting" na platformie internetowej moje.polskieradio.pl. Na tym kanale usłyszeć można utwory z różnorodnych płyt solowych artysty, jak i te, dzięki którym zdobył popularność - z zespołem Police.

rr

Czytaj także

Dzień z moje.polskieradio.pl w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2010 13:38
Przez cały czwartek na antenie będziemy opowiadać o internetowych kanałach moje.polskieradio.pl, których zasób został powiększony o kolejne, związane z najlepszymi trójkowymi dziennikarzami i audycjami.
rozwiń zwiń