X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Björk odkrywa fragment "Biophilli"

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 18:25
Islandzka artystka udostępniła pierwszy singiel zapowiadający jej siódmy studyjny album.

Utwór zatytułowany "Crystalline" jest częścią najnowszego multimedialnego projektu Björk łączącego muzykę z możliwościami technologicznymi jakie daje internet.

Pierwszym zwiastunem wydawnictwa zatytułowanego "Biophilia" była opublikowana w maju instrumentalna kompozycja "Solar System" wykorzystująca aplikację do iPada, która pozwalała użytkownikom na badanie trójwymiarowych modeli planet.

Na płycie "Biophilia", Björk jak sama mówi „bada funkcjonowanie dźwięku w naturze, poszukując go zarówno w nieskończoności kosmosu jak i strukturze atomu”. Premiera albumu zapowiadana jest na wrzesień 2011 roku.

Czytaj także

W wakacje ukaże się nowa płyta Björk!

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2011 12:20
Choć słowo "płyta" nie jest do końca adekwatne. Bezprecedensowy projekt "Biophilia" obejmie bowiem także aplikacje do telefonów komórkowych, oprogramowanie internetowe, instalacje oraz mulitmedialne koncerty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Multimedialny projekt Björk nabiera rozpędu

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2011 07:00
Islandzka artystka jest tak postępowa, że dopiero niedawno technologia zaczęła nadążać za jej pomysłami. Szkoda, że nowa wersja jej strony dyskryminuje użytkowników starszych przeglądarek.
rozwiń zwiń