X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Założyciele Depeche Mode znowu razem nagrywają

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 12:00
Martin Gore (kompozytor większości przebojów DM) oraz Vince Clarke (rozstał się z żywą legendą już w 1981 roku) wydadzą wspólny album na początku przyszłego roku.

Vince Clarke opuścił Depeche Mode podczas trasy promującej debiutancki album grupy "Speak & Spell" (niemal w całości przez niego skomponowany). Potem współtworzył tak istotne dla synthopou formacje, jak Yazoo, The Assembly, czy Erasure. Ostatnio słuchał jednak przede wszystkim muzyki techno. W końcu postanowił spróbować sił w tym gatunku, a do współpracy zaprosił Martina Gore'a, który zgodził się bez namysłu. To będzie pierwszy wspólny projekt tych artystów od trzydziestu lat. Stara miłość nie rdzewieje...

Duet VC-MG już w grudniu opublikuje swoją pierwszą EP-kę "Spook". Data premiery ani tytuł - nagranego już - albumu nie są jeszcze znane.

Tymczasem przypomnijmy sobie, jak brzmiało Depeche Mode Vince'a Clarke'a:

Zobacz więcej na temat: Depeche Mode Techno
Czytaj także

Pierwsza trójka Depeche Mode

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2011 19:00
"Personal Jesus", "Just Can't Get Enough", "Everything Counts" - te utwory Depeche Mode zabrzmiały w porannym paśmie Trójki jako pierwsze. Dokonując wyboru, Piotr Metz kierował się oficjalnymi składankami: - Zarzuty proszę kierować do zespołu...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wszyscy coverują Depeche Mode

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2011 12:00
W tym tygodniu w porannym paśmie Trójki wysłuchaliśmy "Enjoy The Silence", "It's No Good", "Strange Love" oraz "Shake The Desease".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak słuchać i jak rozmawiać z Depeche Mode?

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2011 14:00
Piotr Metz zakończył poranny przegląd twórczości Depeche Mode piosenkami "See You", "A Pain That I'm Used To", "Wrong" oraz koncertową wersją "Enjoy the Silence".
rozwiń zwiń